NL    FR

Steel Look, het alternatief voor stalen binnendeuren

Steel look binnendeuren, het alternatief voor stalen deuren

Stalen binnendeuren zijn natuurlijk het summum als het aankomt op het realiseren van een loftachtige woonsfeer. Ranke smalle stijlen, dorpels en glaslatten. Gecombineerd met een groot glasoppervlak vormen al deze elementen tezamen een minimalistische binnendeur die desondanks zeer bepalend en sfeervol is in het interieur. En ook al zijn stalen deuren in verschillende kleuren uit te voeren, zwart is en blijft de meest populaire kleur. Een krachtig statement, maar toch subtiel.

Alleen de prijs van stalen binnendeuren!

Stalen binnendeuren zijn enorm mooi, maar ook behoorlijk kostbaar. Los van het feit dat een fraaie stalen deur haar prijs kent, moet vaak ook de deuropening strak uitbezet worden om een goede plaatsing te garanderen. Misschien harmonieert de bezette deuropening niet meer met de wand, dus dan lopen de werkzaamheden en kosten nog verder op. De omvang van zo’n project en de prijs van dit alles doet veel mensen slikken. Een alternatief in de vorm van een aluminium deur is een mogelijkheid, maar ook nog steeds een vrij kostbare investering waarbij de nodige extra werkzaamheden vereist zullen zijn.

Bent u op zoek naar de vorm en uitstraling van stalen binnendeuren, maar niet de hoeveelheid werkzaamheden en de kosten, dan heeft Breen Belgium het perfecte alternatief beschikbaar: Steel Look binnendeuren. Een esthetische investering in uw woning en woonsfeer die zeker niet onderdoet voor stalen deuren, maar dan tegen een fractie van de kosten.

Steel Look binnendeuren, het alternatief voor de stalen deur

Steel Look binnendeuren doen niet onder voor de look & feel van stalen binnendeuren. Met een ranke stijl-/regelbreedte van 70 mm en zeer ‘slanke’ glaslatten maken deze deuren, net als stalen deuren, een krachtig statement terwijl ze subtiel aanwezig zijn in het interieur. Ze zijn verkrijgbaar in vier verschillende modellen die naar keuze uitvoerbaar zijn met transparant- of mat gelaagd glas. Steel Look binnendeuren zijn leverbaar als scharnier- of als schuifdeur zodat ze in praktisch elke woning toepasbaar zijn.

De constructie, bestaande uit massief hout afgedekt met 3 mm HDF, garandeert een hoogwaardige en zeer degelijke constructie. Daarnaast zijn de Steel Look binnendeuren dubbel gegrondlaagd in diepzwart (RAL 9005) waardoor ze perfect zijn af te werken. Geschikt als enkele deur, maar ook als dubbele deur een zeer fraaie en imposante verschijning. Toepasbaar op een prominente plaats in uw woning, bijvoorbeeld als toegangsdeur naar de leefruimte, maar ook zeer op z’n plaats naar andere vertrekken.

En ook al zijn de deuren minimalistisch in hun uitstraling, fraaie details zijn te vinden in de verbindingen tussen stijlen, dorpels en glaslatten. Subtiele details die ertoe doen en onderstrepen dat er sprake is van een deur van topkwaliteit. 

steel_look_detail03
steel_look_detail01

Het glas

Voor binnendeuren uit de serie Steel Look kunt u kiezen uit transparant- of mat glas (model 1000 is alleen uit te voeren met transparant glas). De glaslatten van deze deuren zijn massief, onderdeel van de constructie en bevatten individuele ruiten. Bij veel van dit soort type deuren wordt één groot glasoppervlak gemonteerd welke wordt voorzien van losse geplakte glaslatten. Dit is dus niet het geval bij Steel Look binnendeuren waarmee wederom het kwaliteitsaspect van deze binnendeuren wordt onderstreept.

De toegepaste glasverdeling vormt het grootste deel van de deur en daarbij is veiligheid van belang. Het betreft in zowel transparant- als mat glas 6 mm (3-3) gelaagd glas. Gelaagd glas wordt ook wel veiligheidsglas genoemd en wordt eveneens toegepast voor autoruiten. Dit glas is vele malen sterker dan normaal glas (tot 5 x sterker) en zal in het uitzonderlijke geval van breuk geen risico opleveren.

Glas in uw binnendeuren garandeert dat er meer lichtinval ontstaat bij een gesloten deur. Ideaal voor de anders wat donkere vertrekken. Uw keuze uit transparant- of mat glas zal gebaseerd zijn op diverse overwegingen. Transparant glas kiest u omdat u een volledig doorzicht tussen afzonderlijke vertrekken wilt. Bijkomend voordeel is dat als het ware de vertrekken in elkaar overlopen wat het ruimtelijk effect in uw woning enorm zal versterken. Mat glas kiest u als u wel lichtinval wilt, maar daarnaast de afzonderlijke vertrekken nog wel wat wilt afsluiten van elkaar. Hetgeen zich vlak achter het mat glas bevindt is nog herkenbaar, maar des te verder weg is het nog nauwelijks waarneembaar. Mat glas kiest u dus vanuit het oogpunt van privacy, of natuurlijk gewoon omdat u het mooi vindt. 

Steel Look binnendeur Model 1000 (transparant glas)

Model 1000 (transparant glas)

Steel Look detail

Detail

Steel Look binnendeur Model 1003 (transparant glas)

Model 1003 (transparant glas)

Steel Look binnendeur Model 1003 (mat glas)

Model 1003 (mat glas)

Steel Look binnendeur Model 1004 (transparant glas)

Model 1004 (transparant glas)

Steel Look binnendeur Model 1004 (mat glas)

Model 1004 (mat glas)

Steel Look binnendeur Model 1005 (transparant glas)

Model 1005 (transparant glas)

Steel Look binnendeur Model 1005 (mat glas)

Model 1005 (mat glas)

Beslag en deurkrukken

Vanwege de zeer smalle stijlen (slechts 70 mm breed) passen ‘gewone’ deurkrukken niet op Steel Look binnendeuren. De rozetten van dit beslag zijn te groot en zouden de deuren esthetisch onrecht doen. Speciaal voor deuren met smalle stijlen heeft Breen Belgium een programma deurkrukken met een smal rozet. Ook zijn bij de deurkruk passende sleutel-, cilinder- en vrij/bezet rozetten leverbaar. Hierdoor blijft het ranke en slanke karakter van de deur behouden. 

soho
seattle
rhodos
boston

Maar dat is nog niet alles. Vanwege de smalle stijlen zijn voor deze deuren speciale smalle (minder diepe) slotkasten nodig. Ook deze heeft Breen Belgium beschikbaar en zelfs als magneetslot. Een magneetslot heeft als voordeel dat u bij het sluiten van de deur de deurkruk niet naar beneden hoeft te bewegen. U duwt de deur gewoon dicht waarna de magneetsluiting vanzelf wordt geactiveerd. Alleen bij het openen van de gesloten deur dient u de deurkruk naar beneden te bewegen.

U begrijpt, Breen Belgium heeft aan alles gedacht om Steel Look binnendeuren het perfecte alternatief te laten zijn voor stalen binnendeuren. En dat tegen aanzienlijk gunstiger prijzen. 

Investering in de waarde van uw woning

Met Steel Look binnendeuren, als perfect alternatief voor stalen deuren, investeert u in de sfeer van uw woning en uw woonplezier. U zult zich verbazen over de positieve transformatie die uw woning ondergaat. Het effect moet zeker niet worden onderschat en zal u verrassen.

Maar u investeert daarnaast ook daadwerkelijk in de waarde van uw woning. Ooit zal uw woning van eigenaar wisselen en zodra geïnteresseerde kopers uw woning betreden zien ze al direct uw binnendeuren. En het is waar: binnendeuren zijn grotendeels verantwoordelijk voor de sfeer van een woning. Als uw binnendeuren in orde zijn, dan zijn kopers al grotendeels verkocht. 

Tijd om deze deuren in het echt te zien

Deze deuren zien op een website is een totaal andere beleving dan de deuren in het echt zien. Wilt u zich oriënteren op Steel Look binnendeuren, hét alternatief voor stalen binnendeuren, dan bent u van harte welkom bij diverse van onze verdelers. Niet al onze verdelers hebben Steel Look binnendeuren echter opgesteld in hun toonzaal. Informeert u dus voorafgaande aan uw bezoek aan een verdeler om teleurstelling te voorkomen. Eventueel kunt u ook een afspraak maken om onze showroom/adviescentrum te bezoeken. Dan tonen wij u graag deze bijzondere binnendeuren en kunnen wij al uw vragen beantwoorden. U bent van harte welkom!

logo_breen_belgium

De binnendeur die klopt

© Breen Belgium BV
Ontwerp & realisatie: Vannaam